Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha 1 év alatt már minimum...

Ha 1 év alatt már minimum huszadjára jön vissza a hüvelygombám akkor már esélytelen hogy végleg meggyógyuljak?

Figyelt kérdés
Sajnos egy ideig eljátszottuk a párommal az oda-vissza fertőzést (most már mindig kezelve van ő is és addig nem szexelünk), aztán már hiába próbáltam mindenféle hüvelykúpot, használok intim törlőkendőt, grapefruitmag cseppet, tampon helyett betétet, tanga helyett normál bugyit, gombaölő mosógépbe való folyadékot ésatöbbi, max 2 hétig vagyok egészséges aztán újra kiújul. Van még esély a gyógyulásra vagy most már mindig ez lesz?

2019. máj. 30. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van.

Nekem is egy évbe telt mire kigyogyultam a bakteriális fertozesbol.

2019. máj. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nezz utana a candida dietanak. A kezelesek utan mindig hasznalj huvelyflora visszaallitot is. Es meg akkor se legyetek egyutt amig azt hasznalod. Es ne aggodj. Kilehet gyogyulni belole. Nekem is egy evig volt hogy minden hónapban visszajott, de lekopogom tobb mint egy eve semmi
2019. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Diéta szóba se jöhet. Így is két kezemen meg tudom számolni mit eszek meg. Egyszer próbáltam ezt a diétát, 3 napig bírtam, 2 kilót fogytam (pedig így is már majdnem a kórosan sovány kategóriába tartozok).

Hüvelyflóra visszaállítót is használtam, és a kezelés alatt eszembe se jutott szexelni. Szóval már minden tőlem telhetőt megtettem :/

2019. máj. 30. 18:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Gyakori hüvelyi közösülés által az ondó lúgosító hatása semlegesítheti a hüvely savas kémhatását, ami véd a kórokozók ellen. Ha ez okozza a problémát a hüvelyflóra helyreállítása mellett az óvszer használatot javasolnám amíg helyreáll a hüvely pH értéke.
2019. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Érdekes, pedig nem is gyakran szexelünk, max havi 4. Már komolyan nem tudom mitől lehet, annyi mindenre odafigyelek.
2019. máj. 30. 20:24
 6/11 anonim ***** válasza:

30 éve kínlódok vele, 1,5 diéta és szexmentesség se segített. A dokik mindegyike hatalmas elánnal vetette magát a kezelésre, aztán 2-3 év (és párszázezer ft) múlva tanácstalanul vonogatják a válukat, hogy "hát, van, aki hajlamos rá".

Azért ne add fel, hátha bejön valami.

2019. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az okot kéne megtalálni, vmi biztos áll a háttérben
2019. máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Oka nyilvánvalóan van, csak úgy tűnik, az orvostudomány egyelőre még nem találta meg az ilyen krónikus eseteknek az okát.

Pár évtizede volt egy széles körű genetikai kutatás, hogy találnak-e valamilyen speciális gént, ami az ebben szenvedő nőkre jellemző, de úgy tudom, nem találtak.

Egy másik kutatás azt vizsgálta, hogy befolyásolja-e a leánymagzat hüvelyhámsejtjeinek tulajdonságait az anya terhességalatti antibiotikum kezelése. Úgy tudom, ott már találtak valamit, mert at írták, további kutatások szükségesek.

2019. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy szedsz-e fogamzásgátlót. Én ugyanígy voltam vele. Semmi nem segített. Aztán abbahagytam a tablettát, és 3 nap alatt teljesen magától elmúlt, és azóta se tért vissza. Hát mondanom se kell, többet az életben nem fogok fogamzásgátlót szedni.
2019. jún. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szedek, de már a szedése előtt folyamatosan visszatérő probléma volt.
2019. jún. 3. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!