Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdemes citromlével késleltetn...

Érdemes citromlével késleltetni a menstruációt?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy a citromlé hatékony a menstruáció késleltetésére.

8.-án tervezünk lefeküdni először a barátommal. (mivel távkapcsolatban élünk, nehéz másik alkalmat találni)

Májusban 14.én jött meg, de mivel nekem nagyon rendszertelen a vérzésem, ezért akár megjöhet 7.-én is, vagy éppen 15.-én.

Mennyi citromlevet igyak? Mikor kezdjem el inni? Nektek bevált, vagy ti ismertek másik módszert?



2019. máj. 30. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Ez egy baromság.
2019. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%

Pssszt első, ne lődd le a poént!



Kedves kérdező a menstruáció citrommal történő késleltetésének évezredes hagyománya van. De ez egy bonyolult rituálé. Először is meg kell innod két deci tömény citromlét. Eztán egy egész citromot gerezdekre kell vágni és fel kell helyezni a puncidba, eztán három egész limeot a fenekedbe, majd héjastól meg kell enni két narancsot miközben a citromot és a limeokat a puncidban illetve a fenekedben tartod.


A rituálé egyszeri elvégzése 1 héttel tolja el a menstruációt.

2019. máj. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%

Bunkók vagytok

Nekem igenis bevált, legalább egy héttel elötte kezd és igazi citromból, legalább két egész citrom (ha szereted nyugodtan edd meg nem feltétlen kell kifacsarni) egy-két hetet szokott csúszni tőle


Mielött bárki leszólna ki kisérleteztem, mindig pontos a mentsruációm, kivéve ha citromot eszek (az lehet hogy ez is csak placebo hatás de ha beválik beválik)

2019. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

A menstruáció nem akadály; ha erős a vérzésed, lehet kapni drogériában szivacsból való tampont.

Ha kicsit tovább olvasol, akkor úgy tűnik, nem a citromlé a titok, hanem a nagy dózisú C-vitamin talán képes odébbtolni a vérzést, de csak 1-2 nappal.

Azaz ha magától megjönne 6-én, te meg szorgosan adagolod magadnak a napi másfél gramm C-vitamint, akkor pont 8-ára hozod meg magadnak.

2019. máj. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!