Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pisilés utáni vizelési inger?

Pisilés utáni vizelési inger?

Figyelt kérdés
Azzal kezdeném hogy 17 éves lány vagyok. Nem tudom, hogy miért, de egyik pillanatról a másikra olyan érzésem támad, mintha elkezdenék pisilni, ilyenkor elmegyek pisilni,de nem pisilek sokat, majd amikor végeztem, megint úgy érzem, hogy mindjárt kifolyik. Azért nem azt írom hogy olyan érzésem van hogy mindjárt bepisilek, mert azt nem kell, csak az érzés van meg, hogy az a kicsi ami van kifolyik:D Ez miért van? Valaki tud segíteni? (Voltam már felfázva, ez nem olyan.)
2019. máj. 23. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi folyadékot iszol általában? Csak mert a koncentrált viselet ad egy kémiai vizelési ingert, ami gyakorlatilag így működik, mint amit leírtál.
2019. máj. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor van ilyen, ha folyamatosan nagyobb mennyiségű vizet iszok. Pl egész nap félóránként kb 2.5 decit. D mannoz nem árthat.
2019. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Körülbelül 3 litert per nap, de eddig is annyit ittam:/
2019. máj. 29. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!