Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen orvoshoz forduljak?

Milyen orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés

Nagyon megnehezíti a mindennapjaimat, egy kisebb séta után is izzadok, még télen is edig kabát alá csak egy rövid polot veszek fel 😣

Több helyen is izzadok (fej, arc!!, hát...)

Szószerint csurog.

Akinek már volt ilyen gondja annak mi vált be? Orvoshoz szeretnék menni csak nemtudom milyen orvoshoz kell ilyenkor fordulni?!

Emellett több gondom is van nem kívánt szőrzet arcon, iszonyatosan zsiros arcbőr, akne..

Úgy hogy a bőrgyógyászt tuti meglatogatom

Lehet h ez a sok problema osszefuggne?! Az tulzott izzadas es a problemas bor?!

Az izzadassal milyen orvoshoz forduljak?



2019. jún. 4. 23:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Ui. :22/L
2019. jún. 4. 23:16
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el a háziorvosodhoz, aztán ő majd továbbküld valamilyem szakorvoshoz. Bocsi, hogy többet nem tudtam segíteni.
2019. jún. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a nőgyógyászhoz is látogass el, vannak olyan női betegségek aminek ilyenem a tünetei
2019. jún. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak simán hormonális változás és felirat egy időre fogamzásgátlót .
2019. jún. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam ra hogy háziorvossal kene kezdjem, csak az a baj h faluban lakom, es jelenleg helyettesito orvos van nalunk 1 heten 2x van itt.

Eleg sok helyen rendel, igy tobbnyire atfut az embereken. Lehet h nem is oda iranyitana amerre kellene

2019. jún. 5. 00:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp nőgyógyászhoz menj!!
2019. jún. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vervetel, hormonvizsgalat?
2019. jún. 5. 00:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Így van, meg fizikális vizsgálat. Tudni fogja az orvos.. :)
2019. jún. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!