Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek kell a terhességto...

Szerintetek kell a terhességtol tartanom?

Figyelt kérdés

Januárban volt egy abortuszom,azóta rendszeresen megvan a menszeszem, előző hónapban késett 1napot. Most pedig már 4vagy 5napja késik.

Ebben a hónapban elég sokat idegeskedtem. Erettsegizek,ami alapjabol stresszes.

Nem mozgok annyit, mint suli alatt.

Nem találkozom túl egészségesen sem az utóbbi időben.

Lecitin tablettát szedtem (amiről azt olvastam, hogy befolyásolhatja)

Illetve 2tanfolyamot csinálok érettségi mellett, és ezek miatt az anyagi helyzetem most elég rossz, és ezen is sokat kattogok, hogy hogyan tudnám megoldani minden segítség nélkül.

Allasajanlatot kaptam, de sokat próbálnak lebeszelni róla és ketsegeik vannak a főnököm iránt. Ez is bosszant hogy mot csináljak.

Illetve az időről nem is beszélve, hogy elég változó..

Rendszeres némi életét élek, nem védekezünk a párommal. De egyszer sem élvezett belém és elovaladeka nem szokott lenni.

Gyógyszert azért nem kezdtem meg szedni, mert nem találtam meg a Tökéletes új orvosom. Az enyém sajnos az intenzíven feküdt, mikor mentem volna hozzá.

Kérlek titeket nyugtassatok meg, hogy csak a jelenlegi helyzetem miatt késik. Nem szeretnék megegy abortuszon atesni



2019. jún. 5. 08:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom ez most vicc vagy komoly!Ha komoly akkor elég felelőtlen vagy!Túl vagy egy abortuszon...gondolom kontrollra vissza kellett menned!Ott miért nem irattál fogamzásgátlót?Védekezés nélkül szexelsz...simán lehetsz terhes az előváladéktól is..hihetetlen vagy...aki kifogást akar találni fog is...
2019. jún. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
"Előváladéka se szokott lenni"...belelátsz a hüvelyedbe?
2019. jún. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Visszamentem kontrollra igen, de az orvosom meg sem vizsgált és gyógyszert sem írta ki.
2019. jún. 5. 09:10
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Lehetsz terhes. De a butaságnak ez az ára. Ha nem akarsz terhes lenni, akkor emeld fel a piciny fenekedet, mert be az egészségházba bármelyik nőgyógyászhoz, és nyisd ki a szád: Doktor úr, fogamzásgátló tabletta kéne..

Vagy tudok jobbat. Menj le a boltba, és vegyél óvszert. Tényleg olyan nehéz?? AZ orvos hogy írjon ki bármit is neked, ha nem mondod, hogy kell??

2019. jún. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mint fentebb is írtam, nem írt ki gyógyszert. Nyilván mondtam neki, hogy kell és szeretnék. Ez egy hétfői nap volt, csütörtökon kellett újból menni, akkor pedig már az intenzíven feküdt.
2019. jún. 5. 09:35
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Hát figyelj már korábban is sikerült teherbe esned ezzel a módszerrel, miért olyan meglepő, ha most is összejött?
2019. jún. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tanultál semmit az elsö esetböl mi?

Lehet hogy terhes vagy, megint, főleg ha nem védekzel, de igen késhet a stressztől is, vegyél egy tesztet

2019. jún. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Aki orosz rulettet játszik szex közben, az ne csodálkozzon hogy teherbe esik! Figyi elhiszem, hogy nem szeretik a gumit az emberek, de könyörgöm pár ezer ft a fogamzásgátló, legalább azt írassál fel, ha ilyen hülye vagy!
2019. jún. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, a megszakítás nem védekezés! Ezt gondolom abortusz előtt is elmondták. Kismillió fogamzásgátló lehetőség van, gumióvszer, tabletta, hüvelygyűrű, spirál stb. És ezekhez nem kell saját nőgyógyász, a sima SZTK-s is szívesen javasol.


És lehetsz terhes. Csinálj tesztet, ha negatív 10 nap múlva meg kell ismételni.

2019. jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Ne meséljél Kérdező, olyan nincs, hogy én szólok az orvosomnak hétfőn, (vagy tökmindegy melyik nap), hogy szeretnék fogamzásgátlót szedni, és ő nem írja ki. Ilyen a mesében sincs. Ne a nőgyógyászodra fogd, hogyha megint menned kell majd esetleg kapartatni.

Ismered a mondást: Aki kutyával alszik, bolhát kaphat. Gondolom az első abortusz is ezért kellett...

2019. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!