Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hatásos ez a fürdő hüvelygombára?

Hatásos ez a fürdő hüvelygombára?

Figyelt kérdés

Házi gyógymódok című könyvben olvastam:


7. Keverjen magának gyógyító fürdőt!


Az irrigálás egyik alternatívája az ülőfürdő. Töltsön a fürdőkádba kevés (csípőig érő) vizet, majd:

- Tegyen sót a vízbe (annyit, hogy a víz sós ízű legyen; körülbelül félcsészényit) hogy a test természetes sós állapotával összehangolja.

- Tegyen félcsészényi ecetet a vízbe, hogy elősegítse a hüvely vegyhatásának ismételt kiegyensúlyozását pH 4,5-re.

Most a térdeit szétnyitva addig üljön a kádban, amíg a víz ki nem hűl!

A fürdő meg fogja tisztítani.


2010. júl. 8. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Érdekes.Mindenesetre egy próbát megér,lehet hogy hatásos.
2010. júl. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez az ecetes víz nagyon durva! Ismerem ezt az eljárást, a Canesten kúppal kevesebbet ártasz a hüvelyflórának!
2010. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 P.Vik válasza:
elöttem szóló hülyeséget beszélsz...nyugodtan csináld meg ezt az ülöfürdöt...én szoktam még bele lefőzni cickafark vagy mezeizsurló teát...de hüvelygombára bőven elég egy kefires irigálás is...a canestent meg felejtsd el mert szart sem ér...a kefir az nagyon nagyon jó cucc:D...én személy szerint arra esküszöm.
2010. júl. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi:)megcsinálom

de csak simán a só meg ecet

2010. júl. 19. 19:55
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
De jó, hogy már megint mindenki okosabb az orvosnál:)Ámen..
2010. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak üzenem: a nődoki bekaphatja!!! legalábbis a legtöbb...felírt 1millió féle gyógyszert, mind méreg drágán és több bajom lett csak belőle...ennyit róluk....
2010. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:(sajnállak!! a természetes szerek sokszor jobbak
2010. nov. 17. 15:34
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem kötelező nődokihoz fordulni. Csak halkan kérdezném meg, hogy arra nem gondoltál, nem biztos, hogy az orvos hibája? Hogy esetleg rezisztens a szervezeted a hatóanyagokra?
2010. nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"de hüvelygombára bőven elég egy kefires irigálás is"


Ilyen hülyeséget ne írj, kérlek! Hallottam már horrorsztorit arról, hogy ilyesmitől milyen súlyos fertőzést kapott valaki. A kefirben, joghurtban élő baktériumok, gombák vannak, nem szabad azt ilyen helyekre kenni. Enni kell, arra való. Egyébként, ha vacsora után megeszik az ember naponta egy jó minőségű élőflórás natúr joghurtot, akkor valószínűleg a gombás problémái egy idő után, pár hónap, talán egy év, megoldódnak. Az előnye az, hogy nem csak a hüvelygombákat tünteti el, hanem a szervezetben elszaporodott egyéb gombákat is. Lényegesen jobban lehet tőle az ember. Körömgombát is hihetetlen módon teljesen meggyógyítja egy idő után. Csak az a lényeg, hogy jó fajta joghurtot kell venni, a legtöbben ugyanis kevés az élőflóra. És ha valakinek súlyos betegsége van, ami extrémen gyenge immunrendszerrel jár, akkor jobb, ha előbb kikéri az orvos véleményét, mielőtt ilyet eszik.

2016. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
menstruácio alatt lehet ilyen fürdöt venni
2017. ápr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!