Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz időpont módosítás,...

Menzesz időpont módosítás, számolás?

Figyelt kérdés
Tudom, kismilió hasonló kérdés van az eltolással kapcsolatba, meg neten is kb minden oldalon ugyanazt írják. Ami nekem személyes problémám, hogy nagyon régóta nem számolom a napokat, hány napos a ciklus, szabályos-e ilyenek. Viszont jövő hónapra közbejött egy fontos esemény, és nem szeretném ha akkor lenne meg, sem azt, hogy pont azok legyenek a termékeny napjaim. Az ovuláció napját miről tudom felismerni? Esetleg azt is el tudom tolni? Mitől függ?
2019. jún. 12. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod, hogy egymillió kérdés volt már, akkor azt is tudod kell, hogy nem a szervezeted fog a programjaidhoz igazodni, hanem neked kell a testedhez.

Nincs olyan mód, hogy eltolt, módosítsd.

2019. jún. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A többi kérdés a menstruációt akarja variálni. Engem csak az ovuláció érdekel. Arról még nem olvastam. Elnézést ha nem voltam egyértelmű.
2019. jún. 12. 23:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, azt sem lehet belőni előre hogy pontosan mikor lesz

(Használj ovszert ha az a problémád)

2019. jún. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ovulációt sem tudod módosítani. A tested jelzi ha ovulációd van. De tudod tesztelni is. Neten találsz rengeteg kalkulátort erre.
2019. jún. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akarod, hogy ovulációd legyen, de azt se tudod, milyen jele van (tehát azt sem tudod, mikor van). Akkor nem rohadtul mindegy, hogy az eseményen van ovulációd, avagy sem? :'D
2019. jún. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ovuláció mégis miben zavar? Ha szexelni akarsz, akkor védekezzél, és akkor ovu alatt sem leszel terhes. Egyébként tologatni nem lehet, ha elkezdesz tablettát szedni, akkor nem lesz ovud.
2019. jún. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!