Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Édesanyám lába így néz ki...

Édesanyám lába így néz ki joideje orvos aligha segít mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nem érdekel mennyibe kerül biztos van ra bármilyen mód mert szerintem ez teljesen abnormális.

[link]



2019. jún. 15. 09:01
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
63%: kattints a linkre. Nyilván nem nyílik meg semmi, de az url-ből töröld ki a %2A-t (kepfeltoltes.hu legyen a link eleje). Úgy működni fog.
2019. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Azért nincs kórházban, mert 2-3 hónapja látta az orvos, augusztusba várja vissza. Ő azt mondta nem lehet csak úgy beállítani az orvoshoz se...

Én csak aggódom,de sehol olyat nem írtam hogy természetgyógyászhoz vinném... ;)

Gyanúsítgatás helyett inkább valami hasznosra számítottam, de hát van aki nem képes erre... (:

2019. jún. 16. 07:03
 23/33 anonim ***** válasza:
Már hogyne lehetne beállítani az orvoshoz. Értesd meg vele hogy ez butaság.
2019. jún. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, sértődj meg nyugodtan a válaszokon. Ez a láb augusztusra amputálva lesz, én ezt garantálom neked. Ha ezt akarod, akkor ülj tovább nyugodtan, mert "nem lehet csak úgy beállítani az orvoshoz"...

Dehogynem! Édesanyád egészssége, lába a tét! Bárhova beállíthatsz, te vagy a TB-t fizető állampolgár, meg édesanyád. Én nyíregyházi vagyok, ha netalántán idevalósiak vagytok, írj, segítek, bejuttatlak valahová soron kívül.


Csak annyit szereten itt mindenki mondani neked, hogy nagyon sürgős ezzel a lábbal mindenhova elmenni, ami csak szóbajöhet (a hagyományos orvoslásról beszélünk). Ha elhanyagolod, amputáció lesz a vége. Ne szerénykedj, hogy nem mersz odanyomulni valahová, muszáj.

Én azt javaslom, hogy menj be a sürgősségire, mondjátok meg, hogy zsibbad, vagy fáj, és ott kénytelenek lesznek befektetni. Valami kezdődjön el, ez otthon nem gyógyul meg.

2019. jún. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi, megpróbálom erőltetni. Mert erősködik hogy ez így jó, mert már ilyen egy ideje.
2019. jún. 16. 12:07
 26/33 anonim ***** válasza:
Nem tudtam megnézni a képet, de biztos sokat állt anyukád, és keveset mozgott.Tornáztatni kellene, hogy a vérkeringés javuljon.
2019. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Utolsó, azon már nem segít a torna, komoly elhalások vannak a néni lábán. Elzáródott ér, vagy más miatt, de iszonyat ahogy kinéz.
2019. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
Ez simán lehet mélyvénás trombózis. Vedd rá a dokira, ez nem játék
2019. jún. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
Engem mondjuk érdekelni, hogy miért gyűlölöd annyira édesanyádat, hogy hagyod elrohadni a lábát.
2019. jún. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Ez a láb szinte teljesen el van üszkösödve.

Csoda, ha nem kell amputálni.

Azonnal orvos!!!

2019. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!