Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Édesanyám lába így néz ki...

Édesanyám lába így néz ki joideje orvos aligha segít mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nem érdekel mennyibe kerül biztos van ra bármilyen mód mert szerintem ez teljesen abnormális.

[link]



2019. jún. 15. 09:01
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

"2-3 hónapja látta az orvos, augusztusba várja vissza."


Étem, tehát kb március-áprilistól augusztusig orvos nélkül van. Ez 5 hónap. Közben súlyosbodott az állapota (ebben biztos vagyok, mert ha így ment volna az orvoshoz, akkor biztos nem engedik haza), de ő nem akar az orvos nyakára járni.


Édesanyádnak le fogják vágni a lábát.

Illetve mielőtt ez megtörténhetne, kerülhet olyan helyzetbe, hogy vérmérgezést kap és belehal.


Vidd el az orvoshoz. Mondjun, amit akar. Fogd le, tömd az autóba, szövetkezz össze a szomszédokkal, bármi. Meghalhat, ha nem lépsz.

2019. jún. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó úgy lesz!

Minden negatív szardarabnak aki engem von itt felelősségre mondanám hogy két bátyám van, én vagyok a legkisebb és mégis egyedül nekem jut eszembe ilyen. Mégis egyedül nekem kell itt elviselnem a szemetek károgását

2019. jún. 19. 11:16
 33/33 anonim ***** válasza:
Mit is képzelsz magadról, hogy igy dumálsz, kérdezőcske? Igen, ha anyád képtelen gondoskodni magáról, meg időben orvoshoz menni, a TE felelősséged is hogy odajusson.
2019. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!