Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen hőségben mit használtok...

Ilyen hőségben mit használtok menstruációkor?

Figyelt kérdés
Én sajnos leragadtam a betétnél. Próbáltam tampont, kelyhet, szinte mindent, de megfigyeltem, hogy azokkal szinte minden alkalommal begörcsölök, sokkal érzékenyebb vagyok, így feladtam a kísérletezéssel. Ebben a hőségben viszont nem tartom higiénikusnak és félek, hogy pillanatok alatt be is büdösödik. Nektek mi a tapasztalatotok, mi vált be?
2019. jún. 15. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem jó a tampon, de ha téged zavar a "büdösödés" akkor használj eggyel kisebb méretű betétet és cseréld gyakrabban. Cserénél meg használj nedves törlőkendőt, így nem lehet gond. Remélhetőleg nem a mezőn dolgozol, és van a közeledben wc. :)
2019. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Betét ilyenkor is, tampon max akkor, ha tervezett strandolásba csúszik be a menzesz valamiért.

Gyakoribb csere, ennyi.


Esetleg ha sajnálod a sok "feleslegesen" kidobott betétet, nézz utána a mosható betétnek, egyre nagyobb a divatja.

2019. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
kehely
2019. jún. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tampont használok. A betetbe beizzadnèk.
2019. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mini tampont probalgattam eletemben eloszor, jo is volt. Viszont ujabban gorcsolok tole... szoval maradok a betetnel. En ejszakai betetet hasznalok allandoan. Vettem a dmbe vagy rossmannba intim torlokendot. Minden pisilesnel vagy diszkomfort erzesnel torlom a nunam, meg cserelem a betetet. Ha veszel, figyelj oda hogy biologiailag lebomlo legyen!ovd a termeszetet. :)
2019. jún. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!