Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek orvoshoz kéne...

Szerintetek orvoshoz kéne forduljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok és már több mint 3 éve menstruálok, és elég rendszertelen. Van, hogy kimarad 1hónapot, késik 1-2hetet , vagy sokkal előbb jön meg. Már 18napja késik a menstruációm. Érzem, hogy fájnak a melleim és “mindjárt megjön” érzésem van, de semmi... Szerintetek mi lehet a háttérben? Érdemes lenne orvoshoz fordulnom?

2019. jún. 17. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az van a háttérben hogy fiatal vagy, ez mindnekinél így kezdődik, nekem volt olyan időszak mikor két havonta jött csak meg, az elején meg fél év kimaradás is volt, de még most is van hogy késik, tavaly még ki is maradt egy

Ez sok idő míg teljesen beáll, és sokaknak ténylegesen nem áll be 18 elött

Anyudat nem kérdezted? Biztod ő is mondaná hogy ez a normális. Én azon jobban meglepődnék hogy 16 vagy és minden hónapban pontosan megjön XD

(20L)

2019. jún. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vagyok egyedül akkor lehet problém ha egy hónapban kétszer is megjön, HA ez többször is előfordul akkor elnézhetsz egy orvoshoz a biztonség kedvéért
2019. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2019. jún. 17. 11:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Le tudod írni, hogy az elmúlt 1 évben hány naposak voltak a ciklusaid?
2019. jún. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kb 32-35naposak
2019. jún. 17. 19:45
 6/8 A kérdező kommentje:
És átlagosan 6-8napig szokott meglenni
2019. jún. 17. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:
ez még normális a korodban.
2019. jún. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha 32-35 naposak, akkor miről beszélsz a kérdés alatt, hogy rendszertelen és kimarad? Most akkor rendszertelen vagy pontos?
2019. jún. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!