Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális menstruáció?

Ez normális menstruáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem az lenne hogy 30 éves vagyok már szültem 6 éve.

A mensimmel mindig gond volt sose jött időben és mindig nagyon durván görcsöltem. 35-42 napos ciklusok. De hormonálisan rendben vagyok. Azt mondták szülés után jobb lesz,de nem. Többször voltam dokinál nem is egynél,de semmi.

Viszont olyan másfél éve 3 havonta kb olyan dolgok jönnek ki mensi 1-2.napján h csak nézek. Nem alvadt vér hanem piros vér,de hatalmas szövetes drabbal ami úgy 6cm,de ilyen rugalmas anyag szerű. Volt mikor fehér volt. Egyszer lefényképeztem megmutattam magán nődokinak,de nem mondott rá semmi extrát. Azt mondta biztos felfáztam. Adott rá antibiotikumot.. de hát 3 havonta felfázok és csak mensinél görcsölök?

Babát tervezünk régóta,de kiderült h a páromnál gond van így a terhesség is kizárható.

Esetleg vkinek hasonló volt?

Előre is köszönöm a tippeket,tanácsokat.


2019. jún. 18. 08:11
 1/1 anonim ***** válasza:

A szövetdarab lehet nagyobb mehnyálkahartya darab, ez nem probléma. A fehér gyulladásra utal, amire az antibiotikumot kaptad is.


A görcsök normálisak menstruáció alatt, és sajnos a 3 havonta felfázás sem olyan ritka, mint akilyennek hangzik.

2019. jún. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!