Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terheléses vércukor vizsgálatn...

Terheléses vércukor vizsgálatnál, a 75g cukrot mennyi vízben oldják fel általában?

Figyelt kérdés
2019. jún. 18. 17:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Hamarosan mennem kell és nem vagyok vele tisztában.
2019. jún. 18. 17:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb. olyan 2-2,5 dl lehetett. Én tettem bele citromlevet, úgy ihatóbb volt.
2019. jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb. 2 dl. Az a lényeg, hogy egyszerre meg tudd inni.
2019. jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Barátnőm azt tanácsolta, vigyek magammal poharat és kanalat. Gondolom ha 2dl-es vizes poharat viszek, akkor abba teszik bele. Meg állítólag lehet bele citromot is facsarni,hogy ihatobb legyen.
2019. jún. 18. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:
És biztos, hogy adni fognak glükózt? Nálunk meg kell venni a patikában. És célszerű előre bekeverni, vagy ha ott helyben csinálod, lassan add a vízhez a cukrot folyamatos keverés mellett, mert ha csak úgy beleöntöd, megkövül az alján, aztán a végén rághatod a cukortömböt.
2019. jún. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászom annyit mondott, hogy semmit nem kell vinni, csak meg kell inni "egy kis cukros löttyöt". Szóval ennyi infót kaptam.
2019. jún. 19. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!