Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terheléses vércukor vizsgálatn...

Terheléses vércukor vizsgálatnál mind a 4 (0,60,120,180) esetben vért vesznek?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy ezzel párhuzamosan 30 percenként néznek inzulint, és csak azért érdekel, mert rettegek a tűktől, kivétel nélkül mindig rosszul leszek vérvételkor.

Most ki lehet nevetni, meg lehet gúnyolódni, de sajna nem tehetek róla, ha nem vágynék babára, magam miatt sosem csinálnám végig.


Köszönöm a válaszokat



2012. máj. 7. 15:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én is félek a tütöl. Nekem most utojára ugy levették a vért hogy belilult. Ja és persze simán megforgatta bennem a tüt. Bocs kicsit morbid lett
2012. máj. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

0,30,60,90,120 és igen mindegyiknél vesznek vért. Nekem a 30 perces kimaradt, mert a cukros lötyitől nagyon rosszul voltam. Én is utálom a vérvételt, de meg lehet szokni. Bele fogsz jönni, sokszor kell menni. És az is lehet, hogy te nem erre a fajta vérvételre fogsz menni, mert mindenhol másképp nézik a terheléses cukrot.

Üdv: 30 hkm

2012. máj. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én pont ma voltam terheléses vércukron, de nekem csak éhgyomri és aztán 2 óra múlva volt vérvétel! Inzulint se néztek fél óránként.. 7:15-kor levették, majd 9:15-kor. Abba a 2 órában pedig elmentem vásárolgatni :)
2012. máj. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia, igen mindegyik alkalomnál vesznek külön-külön vért. Ha kicsit hallgatsz rám, ne ugyanazt a karod nyújtsd minden alkalomnál, mert amikor ugyanazt a vénádat szúrják mindig, kicsit húzós..

Ne izgulj gyorsan túl leszel rajta ! :)


17(+2)hetes kismama :)

2012. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem múlt héten vették le,1szer vettek éhgyomorra,majd meg kellett innom 2 dl tejet és 1 zsömlét enni,aztán rá 2 óra múlva vérvétel.És ennyi.Nekem azt mondták,hogy ebbe a 2 órába nem mozoghatok,vigyek könyvet,és maradjak űlve,mert befolyásolja az eredményt.
2012. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat és az infókat.

Azt nem mondom, hogy megnyugodtam, de idegesebb sem lettem :)

Én nem is szeretném, ha mindig vennének vért, csak ezt kérte a doktornő, megspékelve a félóránkénti inzulinnal, amiről mondjuk nem tudom, hogy külön vesznek vért, vagy csak böknek?! Jobb lenne az utóbbi, a kevésbé rossz. :(

Csak túlélem valahogy, majd viszek könyvet.

2012. máj. 7. 16:24
 7/15 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Az inzulint ugyanabból a vérből nézik, mint a cukrot. :-)

Emiatt nem fognak külön szúrni. :-)

2012. máj. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De ha a 0. 60. 120. es 180. percben vesznek vert, es inzulint minden fel oraban kell, akkor az hogy lesz? ezek szerint 30 percenkent fognak vert venni vagy csak orankent es kozben inzulint vagy hogy? ezer bocsanat az ertetlenkedesert de meg sosem volt ilyen es tenyleg nagyon be vagyok t...va :(
2012. máj. 7. 19:57
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem fognak!Csak 4* megszúrni!Abból nézik a cukros és az inzulit is!Mondjuk biztos van,de én 30 perces és 180 percesről még nem nagyon hallottam!Nekem meddőségiben is 3 pontos kellett (0-60-120)!
2012. máj. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok - aki még visszatér ide és olvassa

Nahh, ma túlestem rajta...6x vettek vért, félóránként. Nem volt könnyű menet, de annyira vészes sem. A gond leginkább a vénáimmal volt, mert hogy konkrétan semmi nem látszik nálam. Mindkét karomból 3x vettek...túléltem, jövő héten lesz eredmény, remélem nem lesz gond.

Köszönöm mindenkinek, aki írt és támogatott! :)

2012. máj. 8. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!