Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstriacio kesleltetese...

Menstriacio kesleltetese termeszetesen?

Figyelt kérdés
hetfon utazunk es elvileg kedden jon meg nekem. még sose probaltam tampont es felek hogy fajna. Valaki tud tippet hogy elorebb hozzam vagy hatrebb toljam. Hallottam a citromlevet mar. nyilvan nem csodat varok es ezektol a praktikak nem 100%osak. De ha bevallt valakinek valami ne tartsa magaba. :)

2019. jún. 18. 20:01
 1/6 Liz* ***** válasza:
100%
Tudtommal csak fogamzásgátló tabletta különféle szedési "technikái" által lehet menstruációt késleltetni (postponálás).
2019. jún. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Az is segítene ha teletöltenének spermával.
2019. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az elsőnek az ertelmes hzzászólást
2019. jún. 18. 20:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Citromlé nálam működni szokott. Nagy limonádé rajongó vagyok ilyenkor nyáron, aztán mindig csodálkozok, hogy mi a francért késik megint.. :D

Hogyha előre akarod hozni akkor meg hatásos lehet az edzés alhasra (hasprés, lábemelés stb.) és a forró fürdő.

2019. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én magában eszem a citromot(mint más a narancsot) 😅de nekem is mindig bevállt szóval nem tudom miért szokták sokszor fikázni.
2019. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben koszi a citromot en is kiprobalom :)
2019. jún. 18. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!