Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi esélye a terhességnek?...

Mennyi esélye a terhességnek? Járt már valaki úgy, hogy nem jött meg neki az adott időben, de mégsem volt terhes? Mi más okozhat ilyen állapotot?

Figyelt kérdés

17 éves korom óta (tehát 11 évig) fogamzásgátló tablettát szedtem, amit tavaly télen abbahagytam. A gyógyszer abbahagyása után rendszeres menstruációm alakult ki 30-31 napos ciklusokkal.


Jelenleg ez a ciklus 9-10. napja késik, és a korábbiakkal ellentétben mégcsak jele sincs, hogy meg akarna jönni. (Már egy héttel előtte hátfájás, hasfájás, zabálás, szorongás szokott lenni.)


A nemvárt előtti hónapban 2 alkalommal is együtt voltunk a férjemmel védekezés nélkül (értsd: megszakítással), de nem történt baleset, és korábbi ciklusok alkalmával is volt már erre példa, tehát nem valószínű, hogy ezzel a módszerrel nagyon termékenyek lennénk (persze nincs kizárva, hogy most mégis).


3 alkalommal teszteltem a nemvárt menstruációm óta, de minden teszt negatív lett eddig.

Ami a történethez még hozzátartozik, hogy 2 hónappal az utolsó menstruációm előtt teljesen elvesztettem a libidómat, és minden érdeklődésemet a szex irányába.


Versenysportoló vagyok, tehát elég nagy fizikai terhelésnek vagyok kitéve nap, mint nap, így nem tudom, hogy egyáltalán megmaradna-e így egy baba bennem, meg nem is nagyon szeretnék most kisbabát.


Jövő hétre kaptam időpontot orvoshoz, így csak tapasztalati jelleggel szeretném megkérdezni, hogy mással is előfordult-e már hasonló, és ha igen mi volt a mögöttes oka. Szívesen fogadok saját véleményeket is addig.


28 N


2019. jún. 21. 16:20
 1/1 Jbfanfiction válasza:
100%
Szia én kb ugyanígy jártam mondjuk én szültem és szülés után nem akart megjönni azt hittem baba csináltam 5 tesztet mind az 5 negatív lett elmentem dokihoz és kiderült hogy petefészek cisztám és pcos-em van szerintem mindenképp vizsgáltasd meg magad ha lehet akkor magán úton az a biztos
2019. jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!