Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Körülbelül 4 hetes terhes...

Körülbelül 4 hetes terhes lehetek. A Hcg-m december 31-én volt 1600, az orvos azt mondta még csak a petezsak látszik és még nagyon korai méhen belüli terhessegnek tűnik a dolog Akkor mi történik?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy akkor miért görcsölok 4, 5 napja minden este? Mindig este11 után és egyre hosszabb ideig egyre fájdalmasabban. Olyasmi mint a menzesz görcs de sokkal fájdalmasabb és rendesen gyomorforgato. Sírok, osszegornyedve ülök, nem bírok mozogni. Az orvos azt mondta ez méhen kívüli terhesség jele, de úgy látja ez méhen belüli terhesség lesz. Volt már valakivel ilyen? Előre is köszönöm a választ
2019. jan. 2. 23:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Semmilyen más terhesség tünetem nincs, csak ez..
2019. jan. 2. 23:22
 2/12 anonim ***** válasza:
Mikor mész vissza?
2019. jan. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedden
2019. jan. 3. 00:51
 4/12 anonim ***** válasza:

első terhességemnél iszonyat görcsöltem az elején, emiatt is és barnázás miatt nem gondoltam terhességre...8 hetesen derült ki a terhességem

már 2 és fél éves :) csak pozitívan!

2019. jan. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem is ez az első terhességem. Akkor lehet azért, csak olyan hihetetlennek tűnik, hogy ha ez normális akkor úgy fáj :/
2019. jan. 3. 09:04
 6/12 A kérdező kommentje:
Hány hetesen kezd el nőni a hasam? Mikor látszik akjd külső változás? Hízás stb
2019. jan. 3. 09:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyon egyedi. Első terhesség, átlagos testalkattal félidő után szokott látszani egy picit, de akkor sem feltűnő nagy pocakra kell még gondolni.
2019. jan. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tehát 12 hét előtt még nem is kezd nőni?
2019. jan. 3. 09:55
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedden sem fog még semmit látni. Ha most kb. 4 hetes vagy, akkor kb. 5 hetes leszel. Nyilván +/- pár nap. A 7. hét környékétől van szívhang, max egy kis felritkulás és esetleg petezsák lesz. Izgulhatsz és kérdezősködhetsz itt jövőhéten is. Bocsi, ha nyers voltam, de ez így van.
2019. jan. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem fog szemmel láthatóan nőni a hasad egy három centis embriótól. Az se látszik, hogy egy, vagy két szőlőszemet ettél meg, kb. így képzeld el... :D
2019. jan. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!