Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az orvos azt mondta, hogy...

Az orvos azt mondta, hogy petyhüdtebb, puhább a méhem az àtlagnál. Ez lehet gond a jövőben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár napja volt missed.ab-om ( első terhesség) és az orvos,aki műtött azt mondta,hogy nehezebben ürült ki a mèhem,mert petyhüdtebb az átlagnál. Emiatt plusz egy éjjelt bent kellett maradnom megfigyelésre,szerencsére szövődmènyeim nem voltak. Nem ő a nőgyógyászom,mert magànrendelésre járok és ő nem ebben a kórhàzban dolgozik. A kérdésem az lenne,hogy ez gondot okozhat-e a jövőben,legfőképpen szülésnél?

A magàndokimhoz 3-4 hét múlva megyek kontrollra,akkor tudom tőle ezt megkérdezni,az orvossal,aki műtött csak pár percre talàlkoztam a műtèt után az ultrahangnàl,de akkor ezt nem tudtam tőle megkérdezni.

Ha tudtok bármi érdemleges informàciót erről,azt nagyon megköszönöm.



2019. jún. 26. 17:55
 1/1 anonim válasza:

Nagy ökörségeket ki tudnak talalni a dokik. Főleg kedves tőlük ez egy olyan helyzetben, amikor egyébként is padlón vagy.

Szerintem nincs olyan, h petyhüttebb méh. Max a doki volt béna és nem tudja használni a vákuumot.

2019. okt. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!