Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem akar kinyílni bennem az...

Nem akar kinyílni bennem az intimtölcsér/intimkehely, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már pár menstruáció óta próbálkozom, amikor először felhelyeztem, akkor kinyílt, azóta viszont nem nyílik ki. Volt, hogy órákig próbálkoztam, kivettem, újra felhelyeztem, máshogy hajtogattam, semmi. Rengeteg angol és magyar nyelvű oldalt végigböngésztem, mindenhol azt írták, hogy meg kell forgatni az aljánál fogva, akkor kinyílik, de meg se moccanik. Mivel nincs bent levegő, egyszerűen nem nyílik ki. Volt, hogy felnyúltam a tölcsér mellett, megpróbáltam kinyitni, de semmi. Teljesen tanácstalan vagyok. Egyszer kinyílt, azóta semmi. Volt, hogy bőgve próbáltam órák hosszat, de egyszerűen már nem tudom mit csináljak. Kérlek, segítsetek!
2017. szept. 17. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Nem lenne egyszerűbb tampont használni?
2017. szept. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
Használj valami mást!
2017. szept. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Valószínűleg erősebbek az izmaid ott lent, semmi gond nincs. Az nem segít, ha rágörcsölsz és sírva szenvedsz vele egy órát. Tudat alatt szoríthatsz.

Használj (vízbázisú) síkosítót az elején, könnyebben csúszik. Ha megy, akkor a C-hajtós technikát javaslom, az könnyebben ugrik szét.

És lazíts. Nyugi.

Kell pár ciklus mire összebarátkoztok.


Kiegészítés a tündéri hozzászólóknak: nem mindenki tud tampont használni. Nekem konkrétan hányingerem kezd lenni 3 óra után, illetve érzékeny ha hüvelyfalam és a nőgyógyász állított le a tamponról.

Nem kell az új dolgokat zsigerből megvetni.

2017. szept. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel! És tényleg, tudom könnyű mondani, de ne stresszelj rá.

Egyebkent milyen kelyhed van?

2017. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért vagyok tündéri, mert feltettem egy egyszerű kérdést?
2017. szept. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ginger Mama ***** válasza:
Probalj meg egy kemenyebbet ami szinte magatil kipattan :)
2018. márc. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!