Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Merula intimkelyhet használok,...

Merula intimkelyhet használok, nem akar kinyílni. Mit csináljak másképp?

Figyelt kérdés

Második menstruációm, hogy használom.


Tulipán-hajtásban helyezem fel,hogy a térdeim a földön vannak, 'guggolva', mert így könnyebb. Magától is ki kellene pattannia, de bármit csinálok, nem történik semmi. Próbáltam ujjal a szegélyét kikerekíteni, ahogy videóban láttam, meg guggolni, meg felrakni a fél lábam, összevissza mindent, de nem érzem a vákuumot. C-hajtásban is próbáltam, de úgy sem.

Aztán ha elkezdek járkálni, előbb-, de inkább -utóbb kipattan, de van hogy 20 perc is eltelik.


Ti hogy csináljátok? Milyen taktikát használtok?


18 éves vagyok, szűz.

Tampont szoktam használni, nem hinném, hogy a mérettel lenne gond, mert a Merula univerzális, meg ha kipattan előbb utóbb, akkor csak nem lehet gond.

A méhszájam magasan van eléggé, mind a három létráját meghagytam a kehelynek, mert eltűnik bennem

Nem tudom mit csinálhatnék még, nincs ötletem:(



2018. okt. 16. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Minek kell neked ez? Azt vágom, hogy mire való, csak nem értem, minek használsz? Esetleg sportolsz, vagy ilyesmi, mert akkor megértem.

Amúgy a másik, hogy mi köze annak hozzá, hogy szűz vagy még? :D

2018. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Menstruációs eszköz. Mint a tampon és a betét. El lehetne lassan fogadni, hogy nem mindenki szeret vattát tömni magába illetve betétben tocsogni.

Mindenkinek egyéni döntése.


Kettő megoldást ismerek erre az esetre: először próbáld elforgatni egy kicsit magadban. Ha így nem nyílik ki, akkor azt szokták még javasolni, hogy (elforgatás közben) próbáld picit lejjebb húzni. Sokat túl magasra próbálják helyezni.

Valamelyikkel sikerülni szokott.

2018. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért váltottam, mert idegesített, hogy ennyi szemetet gyártok a betétekkel és tamponokkal.

Úszni járok, és ahhoz sokkal praktikusabb, mint a tampon


Azt, hogy szűz vagyok, azért említettem, mert más cégek kelyheinél vannak különböző méretek,szűzeknek és szülés előtt állóknak kisebbet vagy rugalmasabbat ajánlanak. De Merulánál csak egy méret van. Csak tisztáztam.


Második válaszoló: köszi szépen, megpróbálom, hátha:)

2018. okt. 17. 08:38
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Túl nagyot használsz. Én is egy olyannal kezdtem, aminek csak egy mérete volt, de a felrakás az ugyan úgy nehézkes volt. Nagyon nem tetszett, hogy 5 percig minden alkalommal azzal szenvedek, hogy pattanjon ki. Végül rendeltem egy Diva cup-ot aminek a kis mérete pont jó. Egyből kipattan, olyan gyorsan fent van mint egy tampon.
2018. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Naturcup-ot használok, és a "Half diamond" formára hajtom össze:

https://www.youtube.com/watch?v=6Cdc3VaVgJM


Nekem a hajtogatással kellett jó sokat próbálkoznom, mire sikerült elérni, hogy szétnyíljon.


Mondjuk vákuumot soha nem érzek, pedig mindenki ír róla :D


Az se mindegy, mennyire kemény vagy puha a kehely anyaga. A puha kelyhek nehezebben nyílnak ki.

2018. okt. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!