Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponnal lehet tangát felvenni?

Tamponnal lehet tangát felvenni?

Figyelt kérdés
Már viseltem tangát is, használtam tampont is, de nem egyszerre a kettőt. Holnap muszáj lenne tangát felvennem, 4. napnál fogok tartani, közepesen erős a vérzésem. 2,5 óránál tovább nem lenne bent a tampon, egyébként is, normált használok. Az egyetlen dolog, ami frusztrál, hogy mikor vérzek, a tampon alá egy tisztasági betét szoktam betenni, hogyha mégis szivárogna, akkor az felszívná, de most ez nem opció. Szörnyen félek, hogy valamilyen úton-módon mégis elkezdenék szivárogni, és már pedig ez nem következhet be.
2019. jún. 26. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak pici vékony tangához való tisztaságik.
2019. jún. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 winR ***** válasza:
100%

Van mini tisztasági, van tangás tisztasági, van tangás betét is:


[link]

2019. jún. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2,5 óra egyébként nagyon kevés a szivárgáshoz. Szóval szinte esélytelen hogy bekövetkezik. Egy normál tamponnak bírnia kell 4-6 órát
2019. jún. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kizárólag tangát hordok csak, más bugyim nincs is. Rengeteg féle tanga tisztasági betét van, én is mindig használok tampon mellé.
2019. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%
* betétET Használj ragokat!!
2019. jún. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!