Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Úgy néz ki hüvelygombám lesz,...

Úgy néz ki hüvelygombám lesz, de holnap megyek nyaralni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élek, baromira vártam már a nyaralást, és így kb el sem merem mondani a páromnak hogy lőttek a romantikának... ráadásul strandolni se lehet :( nincs valami extragyors megoldás???
2019. jún. 29. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
romantikazzatok aztan majd a nyaralas utan kezelitek
2019. jún. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
1 napos canesten, plusz óvszer
2019. jún. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez ám a nagy tragédia, hogy nem lesz romantikázás. Kefélni otthon is tudsz, azért nem kell elmenni nyaralni. Extra gyors megoldás: Holnap elmész nőgyógyászhoz.
2019. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kösz az első kettőnek.

Nem tragédia, de azért az ember szeretné, ha már távkapcsolatban él...

2019. jún. 30. 17:17
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Romantikázni ettől még lehet. Vegyél rá kúpot vagy kenőcsöt, szex előtt fürödj meg, és védekezzetek óvszerrel, hogy ne fertőzd meg. Mivel valószínűleg már fertőzött, őt is érdemes kezelni. Tudom, hogy nem a legszebb dolog gombaölővel kenegetni magatokat, de egy jól működő felnőtt kapcsolatban nem szabad, hogy ez elrontsa az egész nyaralást.


Nem tudom, nekem a romantikázás nemcsak a dugást jelentheti, hanem ezer mást, aminek semmi köze a hüvelygombához. Legyetek kreatívak!

2019. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!