Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bal vállam első részén időnkén...

Bal vállam első részén időnként lüktetően szúró fájdalom van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta van már ez nekem, érdekes módon főleg akkor jön elő, ha teleettem magam. Olyan, mintha az ott futó ér fájna, de eddig nem találtam konkrét és biztos választ a jelenségre. Azt majdnem biztosan ki tudom zárni, hogy izomfájdalom lenne, nem olyan jellegű, inkább szúrás vagy vágás szerű, lüktető. És semmilyen izomterheléssel nem tudom összefüggésbe hozni.
2010. jan. 4. 23:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Látom senki nem tudja továbbra sem, viszont én kiderítettem. Az epeműködésnek van a bal vállba kisugárzó hatása. Ha túl sokat, főleg zsírosat eszik valaki, akkor előfordulhat a bal vállban nyomásérzés, vagy éles fájdalom. Semmi rendellenes, nem kell annyit zabálni! :-)
2010. nov. 22. 09:04
 2/3 atari válasza:
Köszönöm a választ, ugyanez a jelenség nálam is. :-) Azt hittem eddig,hogy a szívemmel van baj, de ezek szerint megmaradok. :-)
2013. aug. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is néha jelentkezik ez, és én is a szívre tippeltem volna. Az epe jobban hangzik :)
2015. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!