Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Cickafark, palastfű tea mellé...

Cickafark, palastfű tea mellé méhpempő használata lehetséges? Többi lenn

Figyelt kérdés

Januar közepén hosszú évek utan abbahagytam a fogamzásgátlót. 4 évvel ezelőtt mar abbahagytam egy évre de sajnalatosan volt egy méhen kívüli terhessegem amit a természet megoldott es beavatkozás nélkül elment. Utanna újra gyógyszert szedtem. Most január közepén letettem a bogyót mert babat szeretnénk.Az első menzeszem utan a következő 37 napra jott meg.Utanna nem jott meg. Majd 2 hete pozitívat teszteltem es egy hete 4-5hetes terhesen spontan elveteltem. Beavatkozás nem szükséges. Arra gondoltam szednék mehpempot. Rasegitenek meg cickafark 2het + palastfu 2 het kuraval.Van valakinek tapasztalata a 3 együttes használatával? Vagy ez igy tul sok?

Köszönöm ha megosztanátok tapasztalatokat



#palástfű #cickafark #méhpempő #spontán vetélés után
2017. ápr. 29. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat, ennyifele ciklusra hato cucc lehet hogy tobbet art, mint hasznal. Palastfu pl. kitolja a ciklust par nappal.
2017. ápr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Lehet,hogy igazad van ezen gondolkodtam én is. Igazából a bogyó elhagyása óta nagyon rendszertelen, 2x volt meg idén. A spontan vetélés nagyon elszomorított mert január óta szedek terhes vitamint,egészségesen érkezem és a dohányzásról is 10 hónapja leszoktam. Nem tudom mi lehetett a baj 😢 Talan,hogy hosszú évekig szedtem a gyógyszert? 😩 Úgy érzem nagyon rossz arány egy méhen kívüli után egy spontán vetélés. Gondoltam valahogy rá kellene segíteni
2017. ápr. 29. 17:01
 3/3 anonim válasza:

Én cickafarkot kezdtem el inni, nyilván azt is csak pár napig peteérés előtt+ méhpempő kapszula kúra, semmi más.

Nem tudom ez befolyásolta-e de 2.-ra összejött a baba.

2017. máj. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!