Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetséges hogy a cickafark...

Lehetséges hogy a cickafark tea késlelteti a peteérést? Mert 9 napja iszom, és ilyenkor már van peteérésem, és most semmi.

Figyelt kérdés
Az ovulációmnak kedden kellene lenni, de ilyenkor már a teszt mutatni szokta a peteérést. A méh nagyon fent helyezkedik el és nyitott. valaki volt már ilyen helyzetben?a ciklusom 2.dik napján voltunk együtt, lehetséges hogy akkor volt ovum?mert sok helyen olvastam hogy van a szexuális vágytól is peteérés. terhes lehetek?
2015. dec. 20. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
A cickafark segíti a peteérést, nem késlelteti, és tüszőrepedésed szextől csak akkor lesz, ha alapból van egy nagyobbacska tüsződ és az talán megrepedhet. Ha már valószínűleg volt ovud, hagyd abba a cickafarkot, mert ha lenne baba, növeli a vetélés esélyét. Szerintem térj át a palástfűre, ártani akkor sem fog, ha még nem volt peteérésed.
2015. dec. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget de meg ovuláció nem volt szerintem.az utolsó menstruáció december 12-én volt. A kalkulátor szerint december 23-án kellene lenni.De ilyenkor már mutatni szokta az ovu teszt a peteérést, de semmi.ezert gondoltam hogy a tea késlelteti!!!
2015. dec. 20. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!