Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász tbs rendelésen...

Nőgyógyász tbs rendelésen csak rákszűrés a profiljuk az orvosoknak?

Figyelt kérdés
inzulinrezisztenciás vagyok azt mondta a dokik hogy ezt a betegseget ő nem tudja kezelni ezen szakrendeles keretein belül nem fér bele az idejébe. Kérjek a klinikára időpontot. Hozzátennén van maganrendelése és ott meg hirdeti h ezzel is foglalkozik.
2019. júl. 2. 12:44
 1/4 anonim válasza:

Kezdjuk ott, hogy nogyogyasz nem kezelhet inzulinrezisztenciat!!!! Ez nagyon fontos. Endokrinologushoz kell fordulni!!

Engem jol felrekezeltnugyanigy inzulinrezivel a hulye nogyogyaszom. Ez nem az o szakteruletuk

2019. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Inzulinrezisztenciás vagyok de babát szeretnék! 2 eve jarkalok nogyogyaszhoz aki endokriniologushoz kuld, az endo doki meg küld nőgyógy endokriniologushoz, aki nem ir fel semmit...
2019. júl. 2. 13:17
 3/4 anonim válasza:
Na Az inzulinrezisztenciat endokrinologusnak kell kezelni. Amit az inzulinrezisztencia okoz, pl PCOS azt meg a nogyogyasznak. De leginkabb osszehangoltan a ketto egyutt oldja meg a gondot
2019. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs kimondva a PCos diagnózis.
2019. júl. 3. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!