Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációt befolyásolhatom így?

Menstruációt befolyásolhatom így?

Figyelt kérdés
A kérdésem: 5 eve nem szedtem fogamzásgátlót. Most felirattam. A ciklus 12. Napján kezdtem el. Szedem az 1000mg C-vitamint. A menzeszem meg fog jönni a fogamzasgátló mellett, vagy csak a 21 nap szedes utáni szünetben? Tudom, hogy a mesi 1. napján kellene kezdeni, de pont nyaralunk akkor, es el akartam tolni a dátumot egy kicsit. Szerintetek sikerül így? Valami praktika meg hogy tuti ne jöjjön meg? Tudom, nem jó a termeszetbe beavatkozni, de ket pici fiamnak nem akarom megmagyarázni, hogy bocsi, nyaralas van de nincs strand, mert anya épp nincs formában.

2019. júl. 3. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
védeni nem fog viszont így még egy ideig azt ugye tudod?
2019. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
A C-vitamin indifferens. Használj tampont és mehet a strand. (Ne írd vissza, hogy utálod a tampont. Egy megborult ciklust is utálni fogsz és fél-egy év is lehet, mire helyreáll. A tampon ennél sokkal jobb...) A szünetet azért kell tartani, hogy megjöjjön; ha eltoltad, akkor elvileg nem jöhet meg, amíg szeded.
2019. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A fogamzásgátló tablettát a ciklus első napján kell elkezdeni. Vagy max az első 5 nap valamelyikén. És az első 3 levél alatt TILOS tologatni. Összevissza szedve okozhat köztes vérzést is. Hamarabb kellett volna gondolkodni. Így most jól kicseszel a saját szervezeteddel. A C vitamint nem értem, miért kellett egyáltalán megemlíteni. Egyébként mi köze a strandnak a vérzéshez? A gyerek attól strandolhat. Te meg feldugsz egy tampont, aztán olyan, mintha meg se lenne. Azt hittem, egy kis tudatlan tini írta ki ezt a kérdést, nem egy 2 gyermekes anyuka...
2019. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Gondolom az utolsó valaszoló meg sose szült, vagy ha igen, nagyon szerencsés. Sajnos a 2 gyerek után kb 6 napig ömlik a vér belőlem, a super tampon kb 45 percet bír ki. A doki szerint semmi bajom, csak ennyit valtozott a szervezetem. Tudom hogy nem véd, csak az eltolás miatt kezdtem el szedni a ciklus közepe fele.
2019. júl. 3. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!