Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon sokat kesik a menstruac...

Nagyon sokat kesik a menstruaciom, mikor forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
altalaba 33 naposak a ciklusaim, ennel szokott 1-2 nappal kevesebb vagy tobb lenni. most viszont mar nagyon sok ido telt el, es nem is erzem hogy vizesednek, kivannam az edeset. 15 kilot fogytam az elmult 4 honapban, de az elmult 2-3 hetben stagnaltam. lehet osszefugges? orvoshoz mikor kell menni? 16/L
2019. júl. 6. 08:55
 1/6 Fruzs33 ***** válasza:

A normális ciklus hossza 22 napnál nem rövidebb,és 34 napnál nem hosszabb.

Talán ez még épphogy jó.

Átlagosan hány napig van havi vérzésed?

2019. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi most a testzsírszázalékod?
2019. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4-5 napig szokott a vérzésem tartani. Testzsírszázalékot nem tudok, 165 cm / 71 kg vagyok, es meg dietazom, sportolok. ( bar ugye stagnaltam ennek ellenere )
2019. júl. 6. 21:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyire drasztikusan változott az étrended és életmódod?
2019. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a regi, borzalmasan egeszsegtelen etrendemhez kepest sokat, de ezelott 3-4 honappal kezdtem el. Ha amiatt lenne akkor az nem ennyi idovel a valtoztatas utan mutatkozna meg, nem?
2019. júl. 7. 09:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszélj a háziorvosoddal!
2019. júl. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!