Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abba hagyhatom a fogamzásgátló...

Abba hagyhatom a fogamzásgátló tabletta szedését vajon?

Figyelt kérdés

Úgy hogy meg volt a 7 napos szünet és utána 1 szemet bevettem,az volt tegnap előtt, és tegnap este elfelejtettem bevenni. Vagyis nagyon sokat ittam és rosszul voltam, majd most reggel gondoltam hogy majd beveszem de nagyon rosszul voltam még reggel is, avagy a 12 óra is eltelt.

Cipromixet szedek és amióta szedem sokkal jobban fáj a hasam is. Néha már undorok tőle mert eléggé erős hormon gyógyszer...

Szerintetek ?



2019. júl. 6. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelező szedni. Bajod nem lesz az abbahagyásától, de ne felejts el másképp védekezni.
2019. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom okkal szeded ezt. Miért is nem mentél vissza az orvosodhoz, és szóltál hogy szarul vagy tőle?
2019. júl. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, okkal. Bár azon nem segített. Úgyhogy szerintem a szervezetem teszem tönkre vele ... más országokba meg be is van tiltva. (Diane 35el együtt )


De bevettem

2019. júl. 6. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt szedtem anno, aztán mikor elmentem egy másik nőgyógyászhoz, tágra nyílt szemekkel mondta hogy azt nem szabad, más országokban sem véletlen tiltották be. Szóval szerintem keress egy másik dokit, aki vagy felir más gyógyszert, vagy keress más védekezési módot, mert ez sajnos tényleg nem játék.
2019. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!