Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimaradt a menstruációm (? )

Kimaradt a menstruációm (? )

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok 12 éves korom óta menstruálok. Májusban 1 hetet késett a menstruációm vettem tesztem mert hát a barátommal védekeztünk csak kilyukadt a gumi.. a teszt negatív lett és rá egy hétre meg is jött ( gondolom a stressz miatt késett mert vizsgáztam és vizsgák után meg is jött ) Júniusban viszont egyáltalán nem jött meg most júliusba pedig 18.ra várom. Egészségügyi probléma lehet vagy talán terhes vagyok? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.

2019. júl. 8. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel meg egy tesztet, ha terhes vagy, biztosan kimutatja mar.
2019. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy ezt neked az ég világon senki nem fogja tudni megmondani, hogy mitől van ez. Fordulj nőgyógyászhoz, csináljanak egy teljeskörű kivizsgálást és akkor kiderül, hogy mi az oka.
2019. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!