Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon védelem, folyékony...

Telefon védelem, folyékony fólia telefonra és tabletre, vagy üvegfólia?

Figyelt kérdés

#telefon #tablet #üvegfólia #Folyékony védelem
2018. jún. 13. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Üvegfólia egyértelműen
2018. jún. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kérdésem azért írtam ki mert engem ÁTVERTEK a Le woop "nanotechnológiàt " értékesítő cég a Globál Kontakt Service Kft semmit sem ért az általuk értékesített, felkent kencefice!!!!! 5000 ftom bánta, beigertek karcmentességet cserébe egy törölgetést kaptam! Sem karc sem utesáló nem lett a készülékem! Más ne essen bele ugyanebbe a hibába koltse a pénzét bármi másra csak ne nekik adjátok!!! Kívánom hogy költse gyógyszerre a mélyen tisztelt cég összes résztvevője aki részt vesz ebben a nép butításba!
2018. jún. 13. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki olyan ostoba, hogy bedől az ilyesminek?
2018. jún. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:
100%

Én már találkoztam olyannal, akinek tökéletes lett a folyékony üvegvédő. Sokan elkövetik a hibát, hogy nem várják ki a minimum 12 órás kikeményedési időt, akkor persze randán sérül a friss védelem.

De persze tutira vannak csalók is, akik xar alapanyaggal dolgoznak és az eredmény nem ér semmit.

Én igazán arra lennék kíváncsi, hogyan lehet eltávolítani ezt a réteget, ha sérül.


Személyes véleményem szerint, még ha jó is, csak karc ellen véd, tutira nem tudja úgy elosztani a hegyes tárgy okozta terhelést, mint egy sokrétegű üvegfólia, szóval törésvédelemre hatástalan.

Én az üvegfóliára szavazok. Annak ellenére, hogy az S8+-om esetén ez egy nehéz beszerzés.

2018. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3. Itt vagyok én vagyok az egyik ilyen emeletes ökör na de megvolt a tanuló pénz a büdös életben többet sose állok meg kuruzslóknál amúgy ha láttam volna az eljárást előre hogy a szemüveg törlővel torolgeti csak még biztos nevetve tovább állok de sajna nem! Utolsó állt a gépezet 12 órát volt ideje rászáradni a humbuk varázslatnak egy nagy népbutítás ámítás!
2018. jún. 13. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!