Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amit a nogyogyaszom mondott...

Amit a nogyogyaszom mondott bajom lehet belole nem? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Elkaptam a staphylococcus aureust (baktérium a huvelyben) es emellé még egy gombát is, felírt az orvos aktilt hozza probiotikumot, elozo heten pedig canesten kombival kezeltem magam.. Felírta még a gynazolt, de úgy mondta hogy ne ugy csináljam ahogy a használati utasítás irja, hanem vattara kenjem ra a kenőcsöt es ugy helyezzem a huvelybe 5 napra, addig semmi nemi elet, fürdő es ulofurdo se lehet.. Most en attol tartok, hogyha ezt a vattat fel nyomom akkor nem tudom majd kiszedni.. Szerintetek?

2019. júl. 16. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
5 napra? :O egyenes út a toxikus sokkhoz, a tampont sem véletlen kell kiszedni max 8 óránként.
2019. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ez csak egy kis vattakorong, attól is? 😮😮idős már a nogyogyaszom miért akarna nekem rosszat?!
2019. júl. 16. 22:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem úgy értette, hogy 5 napon keresztül, de közben ugyanúgy cseréled, mint a tampont?
2019. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem mert ez a krem egyszer használatos és nem igazán lehetne 5 napra elosztani mert akkor nagyon keveset vinnék fel
2019. júl. 16. 22:24
 5/8 A kérdező kommentje:

A toxikus shock szindróma kezelése

A kezelés általában kórházi ellátást igényel. Az első teendő mindenképpen erélyes antibiotikus kezelés alkalmazása. Toxikus shock szindróma gyanújakor nincs idő arra, hogy megvárják a kórokozók kitenyésztését és a laboratóriumi eredményt, így olyan antibiotikumotkell választani, ami Staphylococcusokkal szemben is hatékony.

(Tehat toxikus sokkot nem kaphatnék??mert közben antibiotikumot szedek)

2019. júl. 16. 22:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Tampon esetében azért kell mert vérről van szó, a vér vonzza a bacikat, ami vérnérgezést majd a többit okozza

Szerintem ha nem vérzel nem lesz baj

2019. júl. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és ha nem tudom kivenni a vattat 5 nap után?
2019. júl. 17. 07:34
 8/8 A kérdező kommentje:
Es meg egy kérdés, a párom elkaphatta ezt? Mert sosem vedekezunk..
2019. júl. 17. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!