Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1-2 napja sargasabb folyas és...

1-2 napja sargasabb folyas és köldök alatti kis szúrás mire utal?

Figyelt kérdés
Pár napja este amikor feküdtem éreztem kissebb szurasokat a köldököm alatt Majd amikor meg fogtam ilyen luktetest éreztem. Tegnap múlt el a menstruációm egyébként. Aztán majd reggel amikor fel keltem az ágyból olyat éreztem mindta valami kifolyt volna kb mint amikor megjon vagy valami..na gyorsan ki mentem a mosdóba megnézni h mi az és ilyen sárgaságabb folyasom volt és hígabb a szaga az olyan volt mint pl amikor az embernek fáj torka és hurutosan köhög na annak is van valamilyen szaga ( én ahhoz tudom hasonlítani legalábbis hirtelen az jutott eszembe róla ) ez gennyes ? Vagy mi ez ? Van valakinek valami tapasztalata? A valaszokért előre is köszi! 😊😥 19/L
2019. júl. 21. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd a nőgyógyász megmondja.
2019. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A luktetest a hasi utoered okozta. A szuro fajdalmat valoszinuleg levego. A folyas lehet normalis is akar, de utalhat kisebb gyulladasra, felfazasra, attol fugg van e mas tunet is, viszket, eg, csip...

Szerintem a ket dolog nem fugg ossze.

2019. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem csíp nem ég nincs semmi ilyen
2019. júl. 23. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!