Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet allergia? Sumetrolim-...

Ez lehet allergia? Sumetrolim-ot szedek már 5napja 2X2 és rettentően viszket ott lent.

Figyelt kérdés
voltam nödokinál először azt gondoltam ott szedtem össze valamit..de az később jött volna ki. A mellékhatások között van ilyen hogy allergiás bőrelváltozás:S
2008. nov. 13. 22:46
 1/5 anonim válasza:
Rengeteg más oka is lehet a viszketésnek. Ha kapcsolatban élsz, és maximálisan megbízol a partneredben, akkor is történhet baj. Nem tudom a nevét a betegségnek, a lényege az, hogy a monogám párok is tudják együttlétük során aktivizálni azt az egyébként ártatlan vírust(?), ami mindkettőjükben megvan. A kezelése gyors és egyszerű: régen Klion nevű kúpot kellet használni, s mindkettőjüknek szedni kellet a gyógyszerét is. Azt is fontos lenne tudni, hogy hány éves vagy, mert a változókor is előidézhet ilyen tüneteket.
2008. nov. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát 18 éves vagyok és még nem vagyok éppen aktív szexuálisan. Amugy elkezdett dagadni:S és nem viszket már. 6 ra megyek oroshoz majd most. Félek nagyon hogy mi lesz. Nagyon rossz fáj és ég...és vagy egy liter barnás sárgás zöldes truty jön belölem...:S
2008. nov. 14. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Antibiotikum hatására megváltozhat a ph ott lent,hüvelyben,és előidézhet gombát, de ahogy olvaslak sztem már egy kialakult gyulladásod van,amit nem biztos hogy gomba okozott,majd kiderül hisz mész dokihoz,ez a legjobb amit tehetsz:jobbulást!
2008. nov. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az antibiotikumtol kaptál gombás fertőzést.Menj orvoshoz,kuráld ki.Legközelebb ha antibiotikumot kapsz,szoljál,hogy hajlamos vagy ilyenkor gombásodni.Kapni fogsz mellé egy kapszulát.
2008. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát kiderült hogy tényleg allergiás reakció. Most egy hétig nem szedhetek be semmi gyógyszert, csak lagyos vízben fürödhetek, nem használhatok semmilyen WC papírt, és 4 napig nem egetek semmiféle fehérjét(tej, sajt, túró, hús, vaj...stb) utána pedig be kell vennem 2 napon keresztül az 1ik et és ha kijön a gyulladás akkor az a hibás. Amúgy tök jo mert visszajött a betegség ami miatt egyáltalán a nödikohoz mentem+ ez a szörnyűség... tetejében lehet hogy nem is nőgyógyászati problémám van hanem vesehomokom...ez rossz nagyon rossz...:S
2008. nov. 15. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!