Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez miatt érvénytelen lehet a...

Ez miatt érvénytelen lehet a gyakorlatom?

Figyelt kérdés
Pincérként vagyok kiosztva de már a harmadik napon nyomási fekély keletkezett a lábamon (3.stádiumú) ez miatt képtelen vagyok dolgozni, rá állni is alig tudok. De hogyha van orvosi papírom róla akkor is érvénytelen lehet az egész gyakorlatom? esetleg munkahelyi balesetnek betudható?(legalább egy hónapos gyógyulás kell neki)

2019. júl. 27. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csináltad meg a gyakorlatot, akkor érvénytelen lesz. Benne van a nevében, gyakorlat. Ha otthon fekszel, nem szerzel gyakorlatot. Az üzemi baleset bizonyítása nehéz. Neked kell bizonyítani, hogy ez a munka miatt van. Ha máshol is cipőben vagy, akkor már mondhatják, hogy nem biztos, hogy a munkahelyen keletkezett.
2019. júl. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az rohadt jó akkor ugy tünik megbuktam a suliba...
2019. júl. 30. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, ezt nem én döntöm el, érdemes megkérdezni az isolában.
2019. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a válaszod :D
2019. júl. 31. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!