Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Sarokközép körüli fájdalom,...

Cornett kérdése:

Sarokközép körüli fájdalom, valaki tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Előre is megköszönném az értelmes vállaszokat!


A helyzet a következő...

Ma reggel a semmiből elkezdett fájni a bal lábam sarokrésze, talán a sarkam belső része a lábam közepe felé.. Nemtudon teljesen meghatározni.


Fáj, ha lábra állok nemkellemes érzés, a töréshez nem hasonlítanám a fájdalmat, mert amúgy mindenhogy tudom mozgatni a lábam és sehogy se fáj, még csak nem is érzem.

A két lábam között nemlátok különbséget, nincs elváltozás, elszíneződés, dagadás, tapintásra se érzek semmit. Kivéve mikor lábra állok.

Mai nap strandoltunk egyet, és rosszul érkeztem, a két sarkamra a vízbe, nem mondanám nagy ugrásnak, de megéreztem azt a picit is.


Lábújjhegyen tudok sétálni, akkor nem érzek semmilyen fájdalmat.


Kérdés... Valakivel előfordúlt már ilyen? Orvoshoz természetesen elmegyek, de mivel fizikai munkát végző ember vagyok, szeretnék egy-két esetet olvasni, hogy másnak milyen tapasztalatai vannak ilyesfajta fájdalom esetén.



2019. júl. 30. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon is gyakori jelenség. Mivel te tegnap estél, reméljük a jobbik helyzetet, ütés után a csonthártya kicsit begyulladt. napokig tud fájni! Sajnos előfordul hogy valaki rossz lábtartás, cipő, túlúly, stb okokból fáj, akár csontkinövés is lehet ott. Tornáztasd, kicsit a lábad (fekve, ilyen nyújtó jellegü mozgás) vedd fel a lehető legkényelmesebb cipőd, vmi enyhébb fájdalomcsillapitó és van olyan szilikonos sarokemelő ami pont ilyesmire is jó lehet, dm rossmann, cipőbolt, ilyen helyeken kapni.
2019. júl. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, segítőkész, és értelmes! Igen, mára már jobb sokkal, tegnap lábra se tudtam állni, de érdekes mert tegnap reggel strand elött a semmiből kezdett el fájni, és az ütődés még rápakolt egy keveset a helyzetre! Lábújjhegyen járkálok, így nem éri nagyon terhelés, kényelmes cipőbe vagyok, lehet meg is terheltem, rosszúl mozdultam. Remélem elmúlik mihamarabb! Köszönöm!
2019. júl. 31. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!