Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kibírhatatlan fájdalom van a...

Kibírhatatlan fájdalom van a hátamban. Mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés

Egy reggel egy enyhe hát fájás ami napról napra erősödött. Már lassan 1 hete van ez jelen. Mostmár arra a szintre jutott, hogy már a karomat sem tudom megemelni.

Ott fáj, ahol a infrespinatus izom van, jobb oldalon. Nem hinném, hogy izületi probléma lenne, nincs semmi baj a tartásommal. Lehet hogy meghúztam, mert a front lever nevű gyakorlatra gyakoroltam. De ha meg van húzódva, az lehetséges, hogy lassan egy hétig fájjon?



2019. aug. 11. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy ronda húzódás tud egy hétig fájni, de annyi után én azért már elmennék orvoshoz, biztos, ami biztos. Hasonlóval egyszer voltam (nekem a lapockám mellett fájt, csak feküdni tudtam, görnyedve menni, meg biciklizni, érdekes módon akkor nem fájt csak), meghallgatott, megkérdezte, hogy terheléstől erősödik-e a fájdalom (mert gondolom az szívproblémára utal), és betegszabival hazaküldött, hogy pihenjek. Pár nap alatt elmúlt ezután.
2019. aug. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Orvoshoz el ne menjél még véletlenül se.
2019. aug. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!