Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megégettem a kezemet, hólyagos...

Megégettem a kezemet, hólyagos lett, a bőr lejött onnan, most gennyedzik, letöröljem a gennyt, illetve mit tegyek rá?

Figyelt kérdés
2019. szept. 7. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem orvosnak mutasd meg, egy égést nehéz kezelni, talán a betadin kenőcs jó rá, de ezt is egyeztetni kellene szakemberrel.
2019. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvosnak kellene látnia, mert ez egy eleve rosszul kezelt égési sérülés. Rögtön utána Irix vagy Naksol spray alkalmazása lett volna célszerű, meg ugye hideg víz.
2019. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kövirózsa húsos levelét félbe töröd levét kinyomod és enyhén a sebre nyomod, fájdalommentesen összehúzza és nagyon szépen csökkenti a gyulladást még ha súlyos égésről is van szó, de mindig fertőtlenítsd a bőröd!(szinte bárhol találsz kövirózsát, valamelyik szomszéd háza előtt, kőkerítések tetején, temetőkben, stb)
2019. szept. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!