Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Baj ha fáj az ujjam?

Baj ha fáj az ujjam?

Figyelt kérdés
Múltkor visszahajlott az ujjam, és elmentem orvoshoz, ahol sínbe raktál, mert eltört. Azóta is folyamatosan fáj. Az baj vagy teljesen normális? (Bocsi a hülye kérdésért, életembe elsőre történt, hogy eltört valamim)
2019. okt. 28. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem épp jó jel, mert jelentheti azt is, hogy nincs a helyén a csont.
2019. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nagyon félreérthetően írtam. Úgy értettem, hogy tegnap rakták sínbe, és úgy fáj nagyon.
2019. okt. 28. 22:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Az is fájhat, ha nincs a helyén, de mivel ezt kontrollálják röntgennel, nem hiszem, hogy ilyen hiba fellépne. 100%-os törésgyógyulás nincs. Fájhat hetekig, hónapokig is attól függően, hogy milyen lágyrész, esetleg idegsérülés volt még emellett, van-e letört csontdarab,milyen törés volt. Ha összeforr rendesen, még akkor is fájhat sokáig, nem beszélve arról, hogy meg is merevedik, tornáztatni kell majd.
2019. okt. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!