Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Porckorongfájdalom lábhajlítás...

ZelgaR kérdése:

Porckorongfájdalom lábhajlításkor?

Figyelt kérdés
Nos, kb lassan 2 hónapja, hogy felhúzáskor hirtelen nagy nyilalást éreztem az alsó hátamban, ami merevséget is okozott. Akkor hajolni nehézkesen tudtam, most már gond nélkül megy. Pihentettem a hátamat, kenegettem Fastum géllel, ami sokat segített, viszont, combfeszítő, vagy egyéb olyan gyakorlatokat, amikor a lábamat derékszögbe kéne hajlítani, egyszerűen nem tudom, mert a porckorongomnál nagy fájdalmat érzek. Házi orvosnál voltam vele, azt mondta, hogy pihentessem, pihentettem, de nem múlt el. 17 éves vagyok, így ha porckorongsérvre gondolok nagyon elszomorodok, mert emiatt szinte a ,,testepito,, karrierem oda... Guggolni szoktam, abban sem érzem a porckorong fájdalmamat, pedig 100kg-val szériázom. Akinek volt vagy éppen van ilyen kérem segítsen!

2019. nov. 5. 18:11
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:

Miből gondolod, hogy porckorong sérülésed van? Sok más lehet, menj ortopédiára.

Hogy érzel fájdalmat a porckorongodnál??

2019. nov. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!