Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért fáj a medencecsontom?

Miért fáj a medencecsontom?

Figyelt kérdés

Múlt héten tesin futás után elkezdett fájni asszem a medencecsontomnak a bal oldala. Vagyis annak a csontnak a bal csücske, amiből ugye már a lábcsontok jönnek ki.


Csak akkor fáj ha ráengem a súlyom a bal lábamra. A jobb oldalon minden rendben van.


Ma tesin is már futásnál fájt egy picit. Aztán játék közben is kicsit jobban. Ezután beültem a következő órára, és kb. Egy óra után felálltam. Na, azt az érzést nem kívánom senkinek, mint amit én éreztem, amikor ráálltam a lábamra. Annyira beléhasított abba a csontomba a fájdalom, hogy az nem igaz. Aztán kb. 2 perc séta után tűrhetőbb lett.


Most rá 2 órára már csak minimálisan fáj ha mozgok. Oké, értem én, a mozgástól van, de eddig még nem volt ilyen. Mitől lehet ez? Hogyan kerülhetném el, hogy fájjon futás után?


2019. nov. 11. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy, de szomorú hírt kell közölnöm: erre a problémára nem fogsz itt megoldást találni.

Ilyen panasszal orvoshoz kell menni, mert csak ő tudja megállapítani, hogy mi okozza. És javaslom is, hogy mindenképp menj el megnézetni, ilyen erős fájdalommal nem szabad szórakozni.

2019. nov. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van, itt nem fogsz erre megoldást találni, csak orvosnál, meg amúgy is teljesen értelmetlen ahogy leírtad hol van a fájdalom. Lábcsontok nem jönnek ki semmilyen medencecsontból, és a lábad felső része a combcsont, az meg egy csont. A medencecsontnak van csücske, de az jóval efelett van, semmi köze a lábhoz.

Pihentesd és, ha nem múlik el pár napon belül vagy nem enyhül a fájdalom, akkor nézesd meg.

2019. nov. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!