Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 1,5 hónapja van a jobb lábamon...

1,5 hónapja van a jobb lábamon járógipsz. A bal lábam ami egészséges az meg el van vékonyodva valamennyire nem olyan mint régen volt. Természetes jelenség a jó láb vékonyodása?

Figyelt kérdés

2019. nov. 13. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont fordítva kellene legyen. A mozgás hiánya miatt elsorvadnak az izmok a gipszelt lábon, de csak átmenetileg. A gipsz levétele után pedig a terhelés következtében a láb izmai fokozatosan visszaerősödnek.
2019. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fogytál egyébként is?
2019. nov. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem nem fogytam de a bal lábam vékonyabb mint volt!Hozzátenném nekem ez a sérülésem majdnem 5 hónapja történt és mütötték fikszátorok voltak a lábamon és 1,5 hónapja kaptam meg a járógipszet.

Lehet azért vékonyodik a jó lábam mert kevesebbet mozgok a gipsz miatt elhalnak az izmok?

2019. nov. 14. 10:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy más jobban ért hozzá, de szerintem az izomsejtek csak összemennek az inaktivitás miatt, de nem halnak el.

Ha újra tudod normálisan használni a lábaidat, újra megerősödnek.

2019. nov. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!