Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » SOS! A 2 éves kislányom...

SOS! A 2 éves kislányom fülébe belenőtt a fülbevaló, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mit kell ilyen esetben tenni? Kórházba kell vinni vagy én is ki tudom szedni? A húsába nött a fulbevalonak a hátsó kapcsos része!!!!! :(
2019. nov. 14. 12:37
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Itt nem az volt a gond hogy kicsi volt neki ha erre céloztál,hanem valószínüleg beüthette a fülét es a kapcsos része ezmiatt ragadhatott bele a fülebe. Biztos h nem olyan fulbevalot rakok a fulebe ami kicsi neki.vagy nem tudom hogy ezzel mire akartal kilyukadni..-.-
2019. nov. 14. 22:25
 12/24 A kérdező kommentje:
Es arra a dontesre jutottam ezek utan hogy tobbet nem lesz neki fulbevaloja. Majd esetleg akkor ha mar nagylany lesz..
2019. nov. 14. 22:26
 13/24 anonim ***** válasza:
2 éves babának fülbevaló..... gratulálok.
2019. nov. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Na azért két évesen mar nem olyan pici. És egyebknt most lesz ketto es fel eves! Jovore mar megy oviba.

Nem ertem miert ekkora nagy gond ez. Van akinek mar par hetesen fulbevaloja van.

Amikor berakattam neki a fulbevalot azt azert tettem mert kislany!!! Es a lanyoknak altalaban szokott lenni fulbe valojuk nem? Had dontsem mar el en hogy lesz e fulbevaloja vagy sem. Még a 9 hónapos lanyomnak is van de a tortentek utan az ő füléböl is kiszedtem. A lenyeg hogy tobbet ilyen nem fog elo fordulni! Biztos nem mi vagyunk az egyetlenek akik igy jartak!

2019. nov. 15. 17:00
 15/24 A kérdező kommentje:

Kössz a válaszokat,nem kérek többet! Az okoskodasokra meg pláne nem vagyok kivancsi!

Felnott no vagyok tudom hogy mit kell tennem!

2019. nov. 15. 17:02
 16/24 anonim ***** válasza:
Nekem pár hetesen lett fülbevalóm. Egész életemben gyűlöltem, anyám nem engedte, hogy kivegyem 14 éves koromig. Egyszerűen nagyon fájt, idegesített, nem tetszett. Anyám még most is haragszik miatta. :D Remélem azért te nem leszel ilyen...
2019. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Én biztos hogy nem leszek ilyen mert mind a kettö lanyomnak kiszedtem a fülbevalót a füléböl,es megmondtam,hogy soha többet fülbevaló.

Viszont arra még mindig nem jöttem rá,hogy vajon hogyan tudott szegenykémnek belenőni a fülébe a fülbevaló......:/

Mind1, a lenyeg h mostmar vege!

Na látod h nem csak en rakattam a gyerekeim fulebe fulbevalot...sokan vannak még így...

2019. nov. 15. 17:51
 18/24 A kérdező kommentje:
Mostmár igy utólag azt mondom,hogy inkább bár fiaim lettek volna. Azoknak nem kell fülbevaló.:D
2019. nov. 15. 17:52
 19/24 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy a lányoknak kell??? Ki kötelezett rá?
2019. nov. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
úgy nőtt bele, hogy nem figyeltél rá, ez 100 %-ban a te hibád. A fülbevalót folyamatosan mozgatni kell az elején, hogy ez ne fordulhasson elő!
2019. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!