Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Honnan tudhatom, hogy eltört...

Honnan tudhatom, hogy eltört a combcsontom?

Figyelt kérdés
Megterheltem a labom es nagyon faj a combom nemtudok raallni, de nincs bedagadva. Lehet hogy eltört?
2019. nov. 18. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Hacsak nincs durva csontritkulásod vagy tumoros betegséged, nem vagy idős, egy egyszerű megterhelés nem töri el a combcsontot, ahhoz egy trauma kell, esés vagy erős ütés.
2019. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha elsétálsz az ortopédiára, fél óra, és megtudod.
2019. nov. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha törött lenne, lábra sem tudnál állni.
2019. nov. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nemetorszagban vagyok es nem beszelek meg nemetul, ezert nem akarok kapasbol korhaza futkozni, ha nem biztos h torott. Eleg eros mevterhelés volt, es ugyan labra tudok allni 1-2 masodpercre utanna a fajtalom miatt nem. De ha nagyon akarok tudok rajta járni es nincs bedagadva ezert gondolom hogy talan nincs eltorve es csak egy sima huzódas
2019. nov. 18. 12:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól hogy nincs megdagadva, még lehet törés! De lehet csak repedés. Menj orvoshoz, sokat ártasz azzal,ha nem mész.
2019. nov. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elmentél az orvoshoz? Mi lett?
2019. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
engem mikor combcsont törésem volt a köldökömig gipszeltek...
2019. nov. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2 nap alatt teljesen elmulott szerencsere csak en dramaztam tul
2019. nov. 23. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!