Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Honnan tudhatom hogy a fájdalo...

Honnan tudhatom hogy a fájdalom küszöböm nőtt-e meg vagy egyszerűen nem érzem a fájdalom teljes mértékét?

Figyelt kérdés
Van hogy elfeledkezek és kiveszem a sütőből a tepsit kesztyű vagy konyharuha nélkül anélkül hogy bármit is éreznék belőle, csak annyit mint ha az agyamat gyöngén apró tűkkel szurkálnák. Illetve a csípőficam is csak akkor fáj ha a ficamodás után megfogja a görcs, és az még jobban húzná abba az irányba amerre kificamodott.

2018. júl. 1. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már inkább érzés kimaradás.
2018. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez mit jelent pontosan?
2018. júl. 1. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kóros, idegi károsodásnak tűnik, menj orvoshoz (háziorvos, beutalóval neurológus).
2018. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudja az orvos, izomsorvadásom van de nem tudni mi vagy melyik betegség okozza, most három hét múlva van időpontom egy pesti genetikus orvoshoz. Olyan tünetekkel jár hogy minden végtagom állkapocstól lábujjakig ficamodik, a szemeim nem fókuszálnak maguktól, csak ritkán, nekem kell erőltetnem ha távolabbra vagy közelebbre nézek. kollagén hiányom is van, ez abban nyilvánul meg hogy ha forróvízzel fürdök vagy tusolok akkor összeolvad a hajam és a szőröm, mint ha cukorszirupban fürdöttem volna. A gégefedő porc is kiakad ( vagyis nemtudom mit csinál de ha hátrahajtom a fejem vagy rosszul nyelek akkor olyan mint ha görcs állna bele, és ilyenkor vagy csak nyelni nem tudok, vagy levegőt se kapok, addig kell szorongatnom a torkom, még nem múlik el. ) Emellett nagyon erős kimerültségem is van amit gumicukorral, pacallal, sertés körömmel, izommal és bőrrel tudok ellensújozni... ezek feltöltenek erővel, de könnyen ki is megy belőlem, ha olyat csinálok, pl elég hozzá hogy megágyazzak magamnak. Illetve van hogy egy ideig semmim nem fáj vagy semmi sérülés, aztán meg olyan mint ha egyszerre bepótolná, szószerint úgy fáj mindenem hogy majdnem elájulok tőle.
2018. júl. 1. 22:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Az izomsorvadások nagy része idegi eredetű, és a tűnetek alapján neked ez esélyes. Ilyen esetben vele járhat érzék kiesés.
2018. júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!