Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Már lassan 2 hete be van dagadva egy tenyér nagyságú terület és fenekem és a gerincem között(úgy mond a bugyi vonalának tetejének a környékén)és alig tudok tőle mozogni. Fáj a fekvés, ülés, hajolás. Nem emeltem meg magamat és nem is estem el. Valakivel már volt hasonló?

32:2 éves vagyok (azert írom így mert amúgy tiltana az oldal) és lány.


2019. nov. 24. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp lássa orvos. Háziorvos vagy esetleg sebész. Szüleidnek nem szóltál? Lázad nincs ill. sérülés a környékén?
2019. nov. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pilonidális ciszta is lehet. Mutasd meg dokinak mindenképpen!
2019. nov. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Irány a házidoki! Lehet, hogy csak izületi gyulladás, de mivel ilyen régóta megvan, mindenképp dokihoz menni vele.
2019. nov. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedden megyek házi orvoshoz, hőemelkedésem van de az valószínűleg azért mert éppen a piros betűs ünnepet tartom. Sérülésem nincs.
2019. nov. 24. 14:13
 5/8 anonim ***** válasza:
#2 Ne ijesztgesd szegényt! Ennyiből, főleg látatlanban nem lehet diagnosztizálni.
2019. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem ijesztget, mert az tudtommal sokkal láthatobb kívülről legalább is rákerestem és szokott lenni ott pattanás vagy valami olyasmi de nekem semmi ilyesmi nincs
2019. nov. 24. 14:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Nen ijesztgetem. Ez is egy lehetőség.
2019. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És erre miből következtettél? Semmi sincs a leírásban ami pilonidális cisztára utalna.
2019. nov. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!