Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megvágtam a lábam borotválkozá...

Megvágtam a lábam borotválkozás közben több helyen, és nagyon csíp, bármi is ér hozzá, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Észre se vettem mikor megvágtam, így nem hagytam abba, aminek az lett a vége, hogy bal oldalon kb a fele lábszáramon van egy végighúzódó seb, jobb oldalon pedig több kicsi. Eleinte sokat vérzett, azóta elállt, viszont szinte bármitől ami hozzáér, elkezd csípni (víz, ruhám, saját kezem, stb). Holnap sulim van, nem tudom hogy fogok így zoknit meg nadrágot felvenni, hogy csíp folyamatosan. :( Betadint kentem rá egyszer, de csak rövid ideig tartott a hatása. Mi mást tehetnék? :( légyszives ne nevessetek ki hogy béna vagyok, segítségre van szükségem. Köszönöm előre is a válaszokat!

2019. nov. 24. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

[link]


gyanta

2019. nov. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2019. nov. 24. 22:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Borotválkozás utáni szesszel is lehet fertőtleníteni.

Elvileg elmúlik ez gyorsan.

2019. nov. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kipróbáltam apukám after shave-jét, nagyon csípett, de talán segít egy kicsit. Holnap pedig veszek Bepanthent. Köszönöm a segítséget!! Ment a zöld kéz :)
2019. nov. 24. 22:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem holnap már nem fogod érezni. Én sem szoktam, esetleg csak nagyon kicsit, bár ilyen hosszúak nem szoktak lenni. Elég ügyetlen vagyok, ha új a borotva, kisebb vérfürdő van a kádban, mire végzek, bármilyen óvatos vagyok. :D
2019. nov. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az after shave valóban csíp, férfiaknál borotválkozás után is, ez normális.

Holnapra, azaz mára már szerintem se fogod érezni.

2019. nov. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Körömvirág krémmel kenegesd.
2019. nov. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tényleg nem fáj már! Apukám mondta hogy azért kenjem be mégegyszer ezzel a krémmel, utána meg bekenem körömvirággal.

Köszönöm a segítséget, aranyosak vagytok <3

2019. nov. 25. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!