Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elestem biciklivel, meg fog...

Elestem biciklivel, meg fog látszani a helye?

Figyelt kérdés

Már párszor estem biciklivel, csomó horzsolásom is lett, de azok teljesen begyógyultak heg nélkül. Viszont most aszfalton estem el, lett 2db kisebb,de lett egy elég mély is, kb 1,5-3mm. 1 hónapja történt az incidens, a seb már feltöltődött, a varr is kb 10 nap után leesett magától, de a seb közepe még mindig piros, viszont körülötte már ilyen fehéres/halvány rózsaszínes. Meg kicsit keményebb is ott a bőröm.Ez meddig lesz még ilyen? Begyógyul majd mint egy sima heg?

Akinek volt hasonló, nyugodtan írja le a tapasztalatait.



2019. dec. 9. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekkoromban,be kapta a lábfej ejemet a bicikli küllő. A talpamat teljesen szinte bedarálta,olyan sebem lett hogy sokáig nem tudtam ráállni, levelt, kötözni kellet. De hal istennek ma már meg sem látszik
2019. dec. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az combom aljától a sípcsontom közepéig úgy jött le a bőr, mint a szigszalag a gurigájáról. Ma már semmi sem látszik.


Minél fiatalabb vagy, annál inkább nem fog meglátszani. Ha a mély a seb, több rétegben fog begyógyulni, így több időbe kerül és több var fog képződni.

2019. dec. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szóval így készülnek a szaggatott farmerek ?
2019. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem lett szaggatott farmer, dobhattam a kukába a pulcsimat, mivel szétmált az egész bal oldala. :D Összevarrni se lehetett.
2019. dec. 9. 22:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Én gyerekkoromban estem úgy bringával, hogy a bokám a kerékcsavarral ütközött. Már elmúltam 50 éves, de a helye máig meglátszik (kis fehéres folt), pedig nem emlékszem, hogy akkor ez olyan nagy baleset lett volna.
2019. dec. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!