Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bele vertem a kezemet a falba...

Bele vertem a kezemet a falba dühömben. Most a nagy bütyök duzzadt, nyomásérzékeny, mozdításra fáj, enyhén (alig láthatóan) elszíneződött. Lehet hogy eltört / repedt?

Figyelt kérdés
Ne kövezzetek meg, tudom hogy nevetséges. Gyakori szokásom az ütés ha felidegesedek, de mindig jobb kézzel ütök, és azzal sosem történt ilyen, megerősödött. Mmazok, ezért anno erősítettem a csontjaim strapabírását, a jobb öklöm fejlődött a legjobban. El fogok menni dokihoz, de ma meg holnap nincs időm, érdekelne hogy mire számíthatok
2019. dec. 17. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt majd a röntgen megmonja. Időd biztos hogy lessz rá, mert trauma ügyelet is van, gyakorlatilag 0-24-be el tudsz menni. De ha eltört, és 3 map múlva mész, azon kívül hogy szépen megdícsérnek, még a saját helyzeted is rontod.
2019. dec. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pistajóska válasza:
Használj boxzsákot.
2023. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!