Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fáj a karom, ahol hajlik....

Fáj a karom, ahol hajlik. Teniszkönyök?

Figyelt kérdés

Tegnap jelentkezett a probléma, délelőtt tornáztam, de valami rosszul sikerült, mert estefelé elkezdett fájni a karom.

Mind kettő fáj, de egyik erősebben fáj. Mindkettő csak akkor amikor kinyújtom. A könyököm hajlatánál fáj, belül, ahol összeér, ha behajlítom.

Minek nevezik ezt, és mi a megoldás rá?

Meg lehet oldani úgy is, hogy nem megyek orvoshoz?


Sürgős, előre is köszönöm nagyon mindenki válaszát!


Üdv.: Dávid



2019. dec. 18. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet izomláz, vagy kicsit meghúzódott. Nekem is volt hasonló, pár nap alatt elmúlt.

De ugye én se vagyok orvos, táv gyógyítás meg esetleg az ezotéria kategóriába megy. Ha nagyon kellemetlen akkor sport orvos. Ha úgy gondolod hogy semmi komoly akkor esetleg kenegesd, pihentesd és pár nap alatt elmúlik.

2019. dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!
2019. dec. 18. 15:56
 3/7 anonim válasza:
Nem értek hozzá túlságosan, de ínhüvelygyulladás esetleg nem lehet?
2019. dec. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

Én is edzek és nekem is ilyen szokott lenni, egyébként a teniszkönyök is egyfajta íngyulladás.

El fog múlni pár nap alatt.

2019. dec. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Már alig fáj! Szinte elmúlt.

2019. dec. 19. 08:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, a megerőltetéstől van. Egy-két napig fáj, volt, hogy csak nagyon nehezen tudtam kinyújtani. Mindig elmúlt pár nap után. Viszont ismerek olyat, aki ugyanezzel elment orvoshoz, aki csak annyit vett le belőle, hogy nem tudja kinyújtani és biztos, ami biztos begipszelte a kezét vállig egy hétre...
2019. dec. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
#6:ez azért nem így van,csak úgy nem gipszelnek be,főleg,ha tudják,hogy edzés után érzi így valaki.
2019. dec. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!